Yasal Uyarı ! Burada yer alan bilgi, yorum ve analizler yatırım tavsiyesi kapsamında değildir, yazanın kişisel görüşlerine dayanmaktadır, sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihinize uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmemelidir.

GBPTRY atakları bitti mi? Genel düşüş habercisi mi?

GBPTRY den genelde sinyalci olarak bahsediyorum. Belki de diğer analist arkadaşlar arasında GBP den  tüm paritelere, gram altın ve gümüşe dahi sinyal çıkaran birtek biz olabiliriz.

Bunu yaparken de GBP nin kendi iç dinamiklerinde bir problemi olmadığı sürece global piyasada TRY karşısında değer kazanması TRY nin genel tüm pariteler karşısında değer kaybediyor

olduğuna işaret olarak değerlendiriyorum. GBP TRY karşısında değer kaybederse de bu sefer TRY nin değerlendiğini yorumlayarak gram tarafına ve usdtry kuruna dikkat çekiyorum.

Yine öyle zamanlardan birisindeyiz.. 10,05  üzerinde kaldığı sürece TRY karşısında değerli olacak ancak dğer pariteler de TRY karşısında mücadelesine devam edecek anlamı taşır. 

Yükseliş devamı için 10,32 kırılmamalı 

Bu yazıyı paylaşabilirsiniz
  •  

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı

Yorum Ekle


© 2021. TrendLine | Gann Analizi, Döviz, Borsa, Bitcoin, Kripto Para, Emtia, Altın Trendleri. Tüm hakları saklıdır.   TrendLine