Yasal Uyarı ! Burada yer alan bilgi, yorum ve analizler yatırım tavsiyesi kapsamında değildir, yazanın kişisel görüşlerine dayanmaktadır, sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihinize uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmemelidir.

Dolardaki ateş çabuk düştü, Peki buraya kadar mıydı?

Dolar hızlı bir atakla 7.58 direncini aşmıştı ama kalıcı olamamıştı. Şimdi 7.42-7.35 destekleri öne çıkıyor.

Dünkü analizde özellikle 7.35 üzerinde durduk, 7.42 desteği de önemli ancak 7.35 kırılırsa yeniden alt karar bölgesi olamn 7.09-7.18

...

Devamı


Dolar 7.58 üzerinde kalıcı olamadı. Yükseliş bitti mi?

Dolar 7.58 direncini aşmıştı ancak kalıcı olamadı. Analizlerde 7.79-7,86 dirençlerine dikkat çekmiştik. Yükselişin devamı için 7.86 aşılarak düşen trend çizgisi direnci aşılması gerekiyordu.

Bunu başaramayınca 7.58 e döndü ve tekrar kırdı....

Devamı


EuroTRY de yine güç kaybı

Euro TRY karşısında önemli bir atak yapmıştı 9,20 kritik direncine kadar gelse de tam dirençten tepki gördü. Aşamadığı sürece güç kaybı devam edecektir.

Aşağıda destek olarak Kasım ayındaki dip olan 8,89 takip edilecek. O kırılmadıkça 9,20 a...

Devamı


GBPTRY atakları bitti mi? Genel düşüş habercisi mi?

GBPTRY den genelde sinyalci olarak bahsediyorum. Belki de diğer analist arkadaşlar arasında GBP den  tüm paritelere, gram altın ve gümüşe dahi sinyal çıkaran birtek biz olabiliriz.

Bunu yaparken de GBP nin kendi iç dinamiklerinde bir problemi olmadığı s...

Devamı


© 2021. TrendLine | Gann Analizi, Döviz, Borsa, Bitcoin, Kripto Para, Emtia, Altın Trendleri. Tüm hakları saklıdır.   TrendLine