Yasal Uyarı ! Burada yer alan bilgi, yorum ve analizler yatırım tavsiyesi kapsamında değildir, yazanın kişisel görüşlerine dayanmaktadır, sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihinize uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmemelidir.

XAUUSD ONS ALTIN ANALİZİ 23 ŞUBAT 2023

Ons altın 3 Kasımda çizdiğimiz grafiğin karar bölgesi olarak yine 3 Kasımda işaretlenen mavi banta geldi ve zaman ile fiyatın buluşması gerçekleşiti. Zaman ile fiyat 4 Şubat mevsim döngüsü ile karar bölgesinde buluştu.

Grafiklerde karar bölgel...

Devamı


XAGUSD ONS GÜMÜŞ ANALİZİ 23 Şubat 2022

Ons gümüş az önce Alrtın analizinde belirttiğimiz yükselirken ilk geçiş bölgesi ve ciddi direnç olan 1. faz direnç bölgesinden tepki görüp düzeltmeye girdi.

Ons gümüşte fiyat zaman buluşması 4 Şubat döng&uu...

Devamı


XAUUSD GannLine Haftalık Destek Direnç Seviyesi

XAUUSD Haftalık GannLine üst karar direnci 1732 olarak karşımızda ve yukarı yönelimler için stop noktası da 1722 olacaktır.

Haftanın üst karar direnci 1732 aşılırsa yukarı dirençlere yönelim olacak, bunlar da 1743-1754-1764-1775-1785 olacaktır.

...

Devamı


XAGUSD Haftalık GannLine Destek Direnç Analizi

XAUUSD Ons gümüş için haftalık  GannLine destek direnç grafiğinde üst karar direnci 26,002 olarak karşımızda, bunun üzerinde 4h kapanışlar kısa vadede

hafta boyunca yükseliş bölgesine işaret eder ve stop seviyesi de 25,60 olacaktır. Bu ne...

Devamı


© 2021. TrendLine | Gann Analizi, Döviz, Borsa, Bitcoin, Kripto Para, Emtia, Altın Trendleri. Tüm hakları saklıdır.   TrendLine